O nas

CZEŚĆ

Poznaj nas

REGGAESIDE to polski zespół grający muzykę reggae z elementami rocka, popu, funky i ska. Zespół powstał w 2012 roku w Nowym Mieście Lubawskim.

Jesteśmy grupą przyjaciół, którzy poświęcają czas swojej pasji, doskonalą warsztat i aranżują utwory zgodnie z własnymi pomysłami i nowoczesnymi trendami. Miks gatunków muzycznych i energetyczny charakter utworów sprawiają, że docierają do wielopokoleniowego grona odbiorców.

Dzięki muzyce chcemy dzielić się z innymi swoją pasją i radością. Czujemy, że to co robimy jest wartościowe nie tylko dla nas, ale także dla naszych fanów i przyjaciół.

Znajdź nas #reggaeside

InstagramFacebook
Poznaj Skład

Nasz zespół

  • Karol Olszewski – wokal
  • Przemysław Olszewski – klawisze, wokal
  • Mateusz Deredas – gitara basowa, wokal
  • Remek Kreński – perkusja
  • Jacek Kopowski – gitara elektryczna
  • Maciej Gburczyk – gitara elektryczna
  • Krzysztof Kasprowicz – saksofon
  • Robert Bracki – trąbka
Facebook
zobacz

Co nas wyróżnia

Reggaeside wyróżnia się na polskiej scenie oryginalnym stylem, gdzie rytmy reggae ciekawie przeplatają się z innymi gatunkami muzycznymi. Na scenie muzycy są w ciągłym ruchu, a wokalista Karol przemierza dystans niczym Axl Rose, utrzymując bliski i ciepły kontakt z publicznością.

Dynamika i energia wynika z rockowego temperamentu i młodzieńczej świeżości. Reggaeside stawia na piosenki, w których zawarte są pozytywne wartości ubrane w przyjemne brzmienie i chwytliwe melodie.

czas

Nasza historia

2012

Powstanie zespołu w Nowym Mieście Lubawskim. Naszym celem było wyróżnić się na polskiej scenie oryginalnym stylem, gdzie rytmy reggae ciekawie przeplatają się z innymi gatunkami muzycznymi.

2016

W czerwcu 2016 roku ukazał się singiel „Czas” zapowiadający debiutancki album „Szczęście”. Był to kolejny krok milowy w życiu zespołu, który przybliżył nas do realizacji naszych celów i marzeń.

2017

W kwietniu ukazał się debiutancki album zespołu wraz z dwoma promującymi singlami „Marzenia” i „Żyć pogodnie”. W tyn roku zdobyliśmy również:
– Grand Prix podczas Festiwalu Katar 2017 w Toruniu
– Grand Prix oraz nagrodę publiczności podczas festiwalu Jaszczur w Lisewie
– I miejsce, Festiwal Reggae na Piaskach 2017 w Ostrowie Wielkopolskim
– II miejsce Festiwal Undergramy w Tczewie
– II miejsce Pro Rock 2017 w Olsztynku
– II miejsce podczas Międzynarodowych Konfrontacji Muzycznych w Grodkowie

2018

W lipcu 2018 roku ukazał się singiel “Na Szczyt” zwiastujący kolejną płytę.
Zdobyliśmy również Grand Prix podczas Festiwalu “Wielki Ogień” im. Miry Kubasińskiej w Ostrowcu Świętokrzyskim.

TERAZ

Podczas swojej intensywnej działalności koncertowej zagraliśmy około 200 koncertów plenerowych i zdobyliśmy wiele prestiżowych nagród na konkursach i festiwalach.

2012
2016
2017
2018
TERAZ