Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/perezgfx/ftp/reggaeside/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2734

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/perezgfx/ftp/reggaeside/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2738

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/perezgfx/ftp/reggaeside/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3679
O nas – Reggaeside Official

O nas

Karol Olszewski
wokal
Przemysław Olszewski
klawisze, wokal
Mateusz Deredas
gitara basowa, wokal
Remigiusz Kreński
perkusja
Jacek Kopowski
gitara elektryczna
Maciej Gburczyk
gitara elektryczna
Beniamin Baczewski
saksofon
Robert Bracki
trąbka
zobacz

Co nas wyróżnia

Reggaeside wyróżnia się na polskiej scenie oryginalnym stylem, gdzie rytmy reggae ciekawie przeplatają się z innymi gatunkami muzycznymi. Na scenie muzycy są w ciągłym ruchu, a wokalista Karol przemierza dystans niczym Axl Rose, utrzymując bliski i ciepły kontakt z publicznością.

Dynamika i energia wynika z rockowego temperamentu i młodzieńczej świeżości. Reggaeside stawia na piosenki, w których zawarte są pozytywne wartości ubrane w przyjemne brzmienie i chwytliwe melodie.

Nasza historia

2012

Powstanie zespołu w Nowym Mieście Lubawskim. Naszym celem było wyróżnić się na polskiej scenie oryginalnym stylem, gdzie rytmy reggae ciekawie przeplatają się z innymi gatunkami muzycznymi.

2016

W czerwcu 2016 roku ukazał się singiel „Czas” zapowiadający debiutancki album „Szczęście”. Był to kolejny krok milowy w życiu zespołu, który przybliżył nas do realizacji naszych celów i marzeń.

2017

W kwietniu ukazał się debiutancki album zespołu wraz z dwoma promującymi singlami „Marzenia” i „Żyć pogodnie”. W tyn roku zdobyliśmy również:
– Grand Prix podczas Festiwalu Katar 2017 w Toruniu
– Grand Prix oraz nagrodę publiczności podczas festiwalu Jaszczur w Lisewie
– I miejsce, Festiwal Reggae na Piaskach 2017 w Ostrowie Wielkopolskim
– II miejsce Festiwal Undergramy w Tczewie
– II miejsce Pro Rock 2017 w Olsztynku
– II miejsce podczas Międzynarodowych Konfrontacji Muzycznych w Grodkowie

2018

W lipcu 2018 roku ukazał się singiel “Na Szczyt” zwiastujący kolejną płytę.
Zdobyliśmy również Grand Prix podczas Festiwalu “Wielki Ogień” im. Miry Kubasińskiej w Ostrowcu Świętokrzyskim.

TERAZ

Podczas swojej intensywnej działalności koncertowej zagraliśmy około 200 koncertów plenerowych i zdobyliśmy wiele prestiżowych nagród na konkursach i festiwalach.

2012
2016
2017
2018
TERAZ