Kochani! Pragniemy dać Wam więcej pozytywnej energii i radości! Chcemy nagrać nową płytę! Aby zrealizować ten cel potrzebujemy Waszego wsparcia, a już nie raz udowodniliście, że możemy na Was liczyć 🙂 Jest w Was moc! 🙂 Pragniemy, by nasz nowa płyta była idealna. Zarówno w warstwie muzycznej jak i wizualnej. Chcemy żeby była prawdziwą perełką 🙂 Bardzo chcemy abyście poczuli, że robimy to wspólnie 🙂 Pomyślcie, że ilekroć będziecie słyszeli naszą muzykę, będziecie dumni nie tylko z nas, ale i z Was samych i wsparcia, które nam okazaliście!

Przygotowaliśmy dla Was wiele nagród i upominków, a skorzystanie z nich to nie tylko forma wsparcia nas, ale także możliwość zakupienia naszej muzyki, plakatów, grafik oraz innych gadżetów.

    

Ogólny zamysł płyty jest już stworzony, rozległa sieć kontaktów pozwoli nam sprawnie zająć się wszelkimi sprawami związanymi z nagrywaniem i produkcją nowej płyty!

Jesteśmy dobrej myśli, a dodatkowo mamy za sobą lata doświadczeń, dlatego nie przewidujemy żadnych opóźnień, jeśli jednak z przyczyn od nas niezależnych jakieś się przytrafią – o wszystkich informować będziemy na bieżąco!

To dzięki Wam, drodzy fani nasz zespół działa, jest sprawny i pełny sił do dalszej pracy! To Wy dajecie nam prawdziwego kopa do tego, aby robić jeszcze więcej! 🙂 Łapcie link do kampanii 🙂 –> https://wspieram.to/Reggaeside